Gönderim süreleri 

Satın alma tarihini takiben iş günü içerisinde saat 12’ye kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.  12’den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. İş günleri pazartesi ile cuma günleri arası olup tatil günlerini kapsamamaktadır.

Haftasonu Cumartesi ve Pazar günleri kargolama yapılmaz. 

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri teslimat süresine dahil değildir. Ulusal, bölgesel ve yerel bayramlar ile depomuzdaki/lojistik merkezimizdeki ticari pazar günlerine uyulur.  

İndirim, yılbaşı kampanyaları ve/veya özel promosyonlarda teslimatlarda 48 iş saati gecikme olabilir.  Teslimatta meydana gelen gecikmeler, ürünlerin kişiselleştirilmesi, öngörülemeyen durumlar, mücbir sebepler ve kırsal veya uzak bölgelerdeki teslimat alanları gibi çeşitli nedenlere bağlı olabilir. 

Ürünlerin kişiselleştirilmesinden veya öngörülemeyen veya olağanüstü hallerden kaynaklanan durumlar haricinde, siparişi web sayfasında belirtilen süre içerisinde Sipariş Onayı tarihinden itibaren en fazla 30 gün içinde göndermekteyiz. Belirtilen süre içinde paketinizi teslim almamanız durumunda markamızla iletişime geçiniz. 

Bu web sayfası aracılığıyla sunulan ürünler, sadece Türkiye sınırları dahilinde gönderime uygundur.

Sipariş Takibi

Ödemeniz onaylandıktan sonra, sipariş numarasını içeren bir e-posta alacaksınız. Bu andan itibaren bu siparişin durumunu "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz.  Siparişiniz kargoya verildiğinde, depodan çıkışı teyit eden ve sipariş takibinin bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız. Bu bağlantı ve/veya bağlantıda verilen kargo takip numarası ile ilgili kargo firması sitesinden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu/yerini öğrenebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR