Notice: wpdb::prepare hatalı çağırıldı. Sorgu iletilen arguman sayısı (3) kadar doğru sayıda yer tutucu içermiyor (2). Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 4.8.3 sürümünde eklendi.) in /var/www/vhosts/explosion.com.tr/httpdocs/wp-includes/functions.php on line 4187
Hakkımızda – Explosion Hakkımızda – Explosion

EXPLOSION HAKKINDA

’88
Tekstil sektörüne firmamız, kumaşçılık olarak giriş yaptı..
’93
Kumaş üzerine çok fazla bilgi edindikten sonra sıra kendi moda firmamızı açmaktaydı.
’94
Bayan giyim üreticisi olarak tekstil sektörünün öncüleri arasında olma yolunda ilk adımımızı attık.
’00
Kuruluşundan bu güne firmamız Abiye üzerine yoğunlaşmışken, 2000 yılında “Explosion” olarak ürün yelpazemizi genişleterek Günlük Giyim segmentimizi başlattık.
’06
Kurulduğumuz günden beri Explosion olarak hedefimiz, Explosion’ı Dünya çapında tanıtmak olmuştur. Bu yolda tüm gücümüz ve disiplinimizle çalışıp moda fuarlarına katıldık. 2006 yılında Moskova’da “Unistyle Fashion Ödülü”ne layık görülerek bu denli sıkı çalışmamızın gururunu evimize getirdik.
’14
Rusyada kazandığımız başarılardan sonra yeni pazarlama ekibimiz ile 2014 yılından bu güne Londra’da “Pure London” fuarlarına katılarak bir çok başarıya imza attık.
’15
“Pure London” fuarlarında aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde İngiltere’de “Explosion” olarak büyümeye karar verip, “Explosion London” bayiliğimizi açtık.
Disiplin, Sıkı Çalışma, Deneyim!

Explosion’ı bugünlere getiren her zaman bu üç anahtar kelime olmuştur. Bu üç değeri ilke edinen “Explosion” şuan yılda 2000’e yakın model yaratmakta ve hala ilk günki gibi disiplinli ve sıkı çalışmaktadır.

Özel üretim konusunda liderleşen firmamız istek doğrultusunda model çalışıp, yine beden aralığını müşterinin isteği doğrultusunda çalışabilmektedir.

İletişimini Dünya’dan koparmadan, her fuarda ve organizasyonda yer almaktadır.

Teknolojiyle aynı paralel doğrultuda ilerleyen “Explosion” bugün sezonda 1.000.000 adet üretim yapmaktadır.

“Explosion” Nurdoğuş Giyim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin markasıdır.

35’ten fazla ülkeye ihracat yapıyoruz.

Üçbuçuk Medya